Spolupráce s firmami: body-psycho terapeutická intervence jako firemní benefit

Je bohulibým trendem, že se firmy starají o psychické i fyzické zdraví svých zaměstnanců.

Díky své specializaci nabízím 2v1. Tedy péči o zdraví psychické i fyzické. Terapeutické techniky, které využívám, patří do body-psychoterapie (masáže technikou deep draining), bioenergetiky a biodynamiky, tedy k terapeutickým směrům, které kombinují tělo i mysl a mají energetický a spirituální přesah.

Co přináší kromě časové efektivity soulad práce s tělem i s myslí?

Psychosomatický celostní koučink je zaměřen na individualitu, tedy nikoliv na kolektiv a jeho fungování, ale na využití celého potenciálu jednotlivce, rozšiřování uvědomění, pocitu vlastní smysluplnosti, radosti a štěstí. Jen spokojený a naplněný člověk může být platným členem celku. Každý zaměstnavatel jistě ocení u svých zaměstnanců zlepšené soustředění, více energie nebo schopnost nakládat se stresem.

Terapeutické masáže a bodywork se zase věnují tělu, prožívání, zpracování zadržených emocí, stresu a jeho neblahého potenciálu změnit se na bolest fyzickou. Chronický stres se zapisuje do těla postupným tuhnutím svalového aparátu. Pokud se mu začneme věnovat včas a rozpoznáme vnitřní napětí na psychické i fyzické úrovni, zamezíme následným závažnějším nemocem orgánů. Techniky kromě masáží mohou zahrnovat i dechová cvičení nebo (pro odvážnější 😉 ) otužování.

Bodywork podporuje vnímání signálů vlastního těla, zacházení se sebou samým a s vlastní energií, učí tolik potřebné uvolnění, pomáhá v práci se stresem a předchází stavům vyhoření (a nebo pomáhá při rekonvalescenci z něj). Záměrem bodyworku je zkrátka cítit se lépe…

To vše lze získat při řešení témat všedního dne, získat na ně jiný náhled a vnést do života potřebnou pozitivní změnu.

Kde se můžeme setkat?

Koučinkovo-terapeutická setkání se mohou odehrávat v mých prostorách nebo u vás ve firmě. Hlubší ponory a celotělové terapie (většinou techniky metodou deep draining) trvají 2 až 2,5 hodiny a pro jejich realizaci jsou vhodnější mé prostory (viz základní ceník) .

Kratší setkání (55 min) se základním bodyworkovým ošetřením se mohou odehrávat u vás ve firmě, pokud disponujete místností, kde je klid a lze se na chvíli odpojit od vnějšího světa. Masážní lehátko na místě je vítáno nebo si jej můžu přivézt.

Ceník pro poskytování služeb ve firmě:

1 Jednorázová intervence v délce 55 min3.000,- Kč / hod
2-3 intervence během jedné návštěvy2.300,-/ hod
4-6 intervencí během jedné návštěvy1.800/ hod

Dlouhodobá spolupráce pochopitelně nese větší benefity i posun v rámci individuálních témat.

Pro HR managery, kteří uvažují o této nabídce pro zaměstnance, nabízím zkušební návštěvu v mých prostorách za 50% běžné ceny. Fakturace samozřejmostí.

Těším se na spolupráci 🙏

Neváhejte mě kontaktovat:

    Celý kontakt