Celostní koučink

Celostní koučink je metoda vhodná pro ty, kteří jsou odhodlaní a připravení k práci na sobě. Ať už vás přivádí jakékoliv životní téma, série setkání vám může přivést do života kýženou změnu.

Být celiství znamená být propojení a mít vědomí na několika úrovních:

TĚLO – EMOCE – MYSL

SEXUALITA – SRDCE – HLAVA

a v neposlední řadě

MYSL – SLOVA – ČINY

A to je mravenčí práce a hledání v sobě samém. Bude mi ctí vás provázet.

O tom, co je celistvost a jak ji hledat se více dočtete ZDE.

Témata, která vás přivedou, můžou být velmi různorodá. Můžete být v nějaké životní krizi, na kterou potřebujete získat nový náhled nebo se v ní zorientovat. Mohou vás trápit vztahy. Potřebujete posunout svůj byznys, tvoření nebo jste se zasekli v životě, motáte se v kruhu a nevíte jak dál. Ztratili jste vizi. Ať jste v jakékoliv situaci, je třeba najít především SÁM SEBE.

Jak probíhá koučinkové sezení ?

Vy přinášíte své téma. Budu se vás ptát a pomůžu vám podívat se na něj z dalších úhlů pohledu, prozkoumat vaše možnosti, najít cíle, priority, přání, hodnoty. Propojit a prozkoumat jednotlivé části vaší bytosti. Možná uvidím slepá místa, které ze svého úhlu pohledu nevidíte.

Ale taky možná odhalíte možné strachy, nefunkční vzorce chování, bloky a důvody, proč se nedaří. Rozlišíte, co je potřeba přijmout a co změnit. Zjistíte, zda jste sami se sebou spojení…

Chcete mi nechat vzkaz, něco mi napsat nebo se rovnou objednat?