fbpx

Tantrická masáž


Tantrická masáž je královna mezi masážemi. Meditace v těle. Oslava přítomného okamžiku. Probuzení energie. Blízkost. Nemá žádnou předepsanou formu a je hrou dvou energií. Její záměr může být různý:

Můžete si dopřát dotekový průzkum, hledání potěšení a vzrušení, uvolnění a relaxaci, pracovat se studem, sebepřijetím, přepsat negativní otisky v těle. Můžete obohatit vaše prožívání, hrát si se vzrušením, otevřít nové cesty sexuální energii, naučit si hrát si s ní v těle, prožívat rozšířené orgasmy, nebo zjistit, co vám přijetí vlastní sexuality vlastně může dát.

Můžeme se potkat ve vzájemné úctě a respektu.

Série setkání vám může změnit pohled na vnímání těla, potěšení, prožívání doteku i sexuality.

Naše sexualita je deformovaná ze dvou velmi protichůdných stran. Z jedné strany křesťansko-puritánskou morálkou a z druhé strany pornem. Každý si může vybrat, ze které strany cítí větší tlak… Předsudky a rádoby „vzory“ se na nás hrnou ze všech stran. Že to nějak má vypadat. Nebo naopak nemá. A kdo je „divnej“. Proč je zrovna vnímání sexuality tak zdeformované? Možná právě proto, že je zdrojem neobyčené energie, radosti a síly… A to je pro každou společnost zastrašující.

Cestou z bludného kruhu je najít ve svém projevu opravdovost, přiznat si své skutečné touhy, prožívat sex přes srdce a umět si říct o to, co potřebujeme.

Masáž bude probíhat s veškerým respektem k vašim hranicím, potřebám i k místu na vaší životní cestě, kde se právě nacházíte. Před masáží si budeme povídat a najdeme společně záměr. Bude dost času říct si, jak to může probíhat, jaké jsou vaše hranice nebo obavy.

Tantrická masáž pro potěšení

Byly nám dány tři klíče k plnému prožívání sexuality: dech, pohyb a hlas. Často nás konvence v prožívání okleštili a my se bojíme, že budeme „trapní nebo jiní“. Nebo nás to naopak nutí k přehrávání a předstírání, jak by to asi mělo vypadat nebo jak se více líbit vašemu protějšku. Cestou je uvolnění se do potěšení a vzrušení, prožívání, obnovení citlivosti. Se mnou se do masáže můžete ponořit bez posuzování a hrát si se svými pocity a vjemy.

Léčení v tantrické masáži – masáž pánevního dna

Masáž pánevního dna je technika také nazývaná „vaginální mapování“ nebo „léčení Jóni“ (v sanskrtu výraz pro ženské pohlavní orgány, v doslovném překladu pak „původ“ nebo „zdroj“) . Její pomocí se uvolňují drobné svalové úpony v pánevní oblasti, jejichž permanentní kontrakce, neboli stažení, je zdrojem snížené citlivosti ve vaginální oblasti, nebo také pálení, výtoků a jiného nepohodlí. Právě v této oblasti si totiž držíme spoustu emocí, které jsme nedokázaly vyjádřit nebo jsme je úmyslně potlačily. Jedná se o tzv. „nedokončený vazomotorický cyklus“, jehož průběh obšírněji popisuji v tomto blogu. Pomocí tlakové masáže jednotlivých bodů je možné bloky uvolnit. Podpoříme tak propuštění potlačených emocí a následně lepší prožívání dotyků, milování a proudění energie. Jedno sezení trvá zhruba 1,5 – 3 hodiny, podle průběhu a intenzity prožitku. Jeho délku si určuje především přijímající žena podle svých pocitů. Doporučuji 2-3 opakování, ale i jednorázová masáž může pomoci.

Léčení má svou méně známou verzi i pro muže – Léčení Vadžry nebo Lingamu (sanskrstký název pro penis). I zde se uvolňují svalové úpony kolem pánve, i jejich „psychická dvojčata“. Můžete se dostat k vlastním pocitům, bez očekávání, nároku na výkon, posuzování a „dělání“. Můžete se dotknout vlastního potěšení, bolesti i traumat, pocitů méněcennosti i síly.

Tantrické odevzdání

Tantrické odevzdání je jednou z cest probouzení radostné uvolňující energie i cestou ke zpracování svých stínů. Právě jejich přiznání a přijetí nám totiž dokáže uvolnit celý potenciál naší osobnosti.

BDSM – tahle temná zkratka nás často přinutí přivřít zrak a tvářit se, že se nás to netýká. Přesto se naše temná část hlásí o slovo. Je stejně tak důležitá a silná jako ta „světlá“, kterou se tak rádi snažíme ukazovat světu jako jedinou přijatelnou. Pokud vědomě, dočasně a s jasnými hranicemi vstoupíme na toto křehké pole, prožívání naší temné stránky se díky této masáži může stát radostnou hrou i léčením.

Submisi i dominanci prožíváme ve všedním životě neustále. Ve vztazích i v práci. Málokdy však do ní vstupujeme vědomě, hrou, „vstoupením do role“ a máme možnost zkoumat svoje pocity a najít tak vzorce, které se zrcadlí v našem všedním životě.

Pro opravdové odevzdání je potřeba základní pocit bezpečí, bez nějž se není možné vzdát vnitřní kontroly nad situací. Proto doporučuji použít tyto techniky až jako pokročilé. To nám umožní více se otevřít prožitku.

Zde, více než kdy jindy, je podstatná jasná komunikace před, během i po masáži. Někdy se její průběh může stát bezbřehou radostí, ale můžou se otevřít i staré vzorce, kdy jsme v životě neprožívali dominanci či submisivitu šťastně. Pokud tyto pocity neobejdeme, ale vyjasníme si je, budeme tak mít možnost se s nimi vyrovnat, přijmout je a odsunout do poličky „vyřešeno“ .

Jaká je doporučená doba masáží a ceny?

2 hod Tantrická masáž 3.500,- Kč/ 2 hod
doporučený čas 2-3 hodTantrické léčení, odzbrojení (léčení jóni, lingamu nebo rozety)1.200,- Kč / 1 hod

Kde mě najdete?

Orelská 11, Praha 10, zvonek GOLGOTA. vždy v PO – ČT 10:00-20:00 . ZDE je celý kontakt.


Kde jsem se učila?

Chcete mi nechat vzkaz, něco mi napsat nebo se rovnou objednat?