fbpx

Tantricko – šamanská cesta k duši

Když jsem procházela osobní krizí, měla jsem potřebu transformovat v životě věci od základu. Cítila jsem se nesvobodná, zakletá ve vlastních přesvědčeních, chybách, strachu z nepřijetí, studu, bolestech i celoživotních vzorcích.

Na své cestě jsem potkala ty, kteří již svou transformaci měli za sebou. V dobrém jsem jim záviděla jejich vnitřní svobodu a tužila po ní taky. Chtěla jsem taky najít svou autenticitu, nebát se ji vyjadřovat a žít, projevovat se svobodně, bez zábran a pocitů nedostatečnosti. Chtěla jsem najít své skutečné dary doposud zastřené pod nánosem povinností, „měl bychů“ a dalších stereotypů.

Bylo mi jasné, že měnit musím nikoliv povrchně, ale od základu. Nebát se dotknout bolavých míst, ale naopak otevřít je a vyčistit. Projít svými stíny. Narazila jsem na spoustu potlačených emocí, které musely být propuštěny. Chodila jsem na terapie, kde jsem si to všechno odříkala a odvyprávěla „přes hlavu“, ale cítila jsem jak mi spoustu emocí sedí v těle. Zavolala si mě potřeba doteku a po jednoduchých dotekových terapiích jsem začala chodit na tantrické masáže. První z nich jsem probrečela. Další mi vracely citlivost do těla, další už pak začaly přinášet radost.

Zavolaly si mě pak delší výcviky a cesta se protáhla na tři roky…

Teď jsem vděčná za celý přerod i proces, i když mnohdy nebyl jednoduchý. Tato cesta je pro odvážné a odhodlané. Je pro ty, kteří chtějí transformaci a upřednostňují individuální práci před skupinami.

Ráda bych nabídla získané zkušenosti i techniky ostatním, kteří jsou na cestě. Tantra mi poskytla techniky pro práci s tělem a s energií. Šamanské techniky zase vhledy a uspořádaný systém. Tyto staré systémy poskytují i v moderní době moudrost, protože v jádru, jako lidské bytosti, jsme stejní. Je potřeba mít kotvu v materii a realitě a zároveň se povznést na úroveň duše a energie.

V serii setkání můžeme postupně odkrývat vaše slupky a dostat se k jádru, které je božské, je základní energií a naším spojením s tím, co nás přesahuje. Je to cesta k duši, ke svobodě, k sobě.

Chcete mi napsat nebo se rovnou objednat?