fbpx

Tantrická masáž a koučink

Proč spojuji tantrickou masáž a koučink? Protože tělo, mysl a duše tvoří jeden celek. Tantrická masáž je prožitek sebe sama a zvedne nám sexuální energii – a tím celou energii v těle a rozproudí ji. Po masáži vidíme svět trochu jinak, otevírají se nová témata, aktivuje se tvořivost.

Témata se zdaleka nemusí týkat jen těla a sexuality. Právě rozproudění energie nám často otevře dveře, o kterých jsme doposud netušili. Často mají klienti po masáži potřebu mluvit. Někdy zase (a to spíše klientky) mají potřebu si zase „odpracovat“ to mluvení před masáží, uspořádat si myšlenky a pak se jen položit do prožitku. Zvednutou hladinu energie lze využít pro kreativitu (to už přece dávno věděli všichni básníci, malíři a další umělci). Někdy se zase může otevřít nějaké trauma a je potřeba ho vyslovit, probrat a integrovat.

Tato kombinace pro to nabízí prostor. Sami budete překvapeni, co vám přinese…

Tento formát jsem stvořila především proto, že mě samotné při průchodu krizí chyběl. Na jednom místě jsem si řešila mysl, na druhém dotyk, tělo, sexualitu. Těžko se mi přenášely vjemy z jednoho místa na druhé a třídila jsem si to sama v hlavě. Procházela jsem terapií, ale stále jsem si nesla v těle tu tíhu. A při jiných seminářích se mi při jednoduché dotekové terapii spouštěly slzy a cítila jsme úlevu. Prostě jsem zjistila, že jedno bez druhého nefunguje. A někdy stačí jen obejmout a uvolnit emoce…

Chcete mi nechat vzkaz, něco mi napsat nebo se rovnou objednat?