fbpx

Workshopy

RE-CONNECTION

Provází vás pocit, že jste odpojení sami od sebe?
Blogový článek o odpojení se od sebe https://bara-jurkovicova.cz/jste-odpojeni/ zarezonoval se stavem mnohých z nás. Jak z toho ven?
Během večerního workshopu se zkusíme sami se sebou znovu spojit. Najít znovu svou ztracenou energii, nebo se alespoň podívat, kde ji hledat, co jí brání a vykročit na cestu k ní. Budeme spolu sdílet a vyzkoušíme si jednoduché techniky na spojení se s vlastním „vnitřním“ tělem, pocity a energií.


KOLO ROKU 2020 v ženském kruhu

Série nedělních setkání zasazená do prastarého kola roku nad základními a současnými seberozvojovými tématy, která se vztahují k jednotlivým obdobím. Ta přirozeně souvisí s cykly přírody, celeho života i s cykly ženy, korespondují s ženskou proměnlivostí a v kostře zachycují to, s čím se vyrovnáváme při zrání osobnosti.

Koučinkové, meditační i katarzní techniky, sebezkušenostní cvičení, rituály i sdílení.


ANGER GAME: tvořivý potenciál vzteku

Připravila jsem pro vás workshop, kde budeme v malé skupině se vztekem pracovat pomocí bioenergetického cvičení, dovolíme si ho projevit, poznat jeho sílu, kultivovat ji a transformovat. Přijmout ho u sebe i u druhých. Vztek je hybná síla revolucí, a to nejen ve společenském smyslu, ale i na naší osobní cestě.


Triky ženské intimity

Večerní ryze teoretický seminář pro ženy o velmi praktických věcech. Třeba jak zprovoznit všechny spouštěče slasti. O prožívání sexuality. Triky z tantrických masáží, které ze mě loudí všechny kamarádky. Zdroje potěšení a radosti z našich těl. Jak si hrát s energií, jakou má sílu a potenciál. Otevřeme mnohá tabu, budeme se otevřeně bavit o tom, co nám naše matky určitě neřekly.